KONST / Litografier / Färglitografi 13128203
nr 1312 8203
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerade, 39x53cm
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 mars 2020
kl 20:15:32
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg